גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

טרמינטור

תרכיז רחיף להדברת טרמיטים

תוארית:תרכיז רחיף
הרכב:Imidacloprid 350 g/l
תאור:תכשיר לטיפול כנגד טרמיטים בהזרקה לקרקע בלבד
אזהרות: מזיק בבליעה, במגע,שאיפה ועלול לגרום לגירוי בעיניים ובעור
סכנות לסביבה: • רעיל מאוד ליצורים שוכני מים. עלול לגרום להשפעה ארוכת טווח על הסביבה. • מסוכן לדבורים. • רעיל לציפורים
אמצעי זהירות: הרחק מהישג ידם של ילדים • מנע מגע התכשיר עם העור, הפנים והעיניים.. • השתמש בבגדי מגן, כפפות PVC ומסכת מגן בעלת מסנן 3P ABEKA2 בזמן הטיפול. • התכשיר אינו מיועד לריסוס, אלא להזרקה לקרקע בלבד ולטיפול כנגד טרמיטים בלבד. • אין להשתמש על מזון, כלי אוכל ומשטחיים להכנת מזון. • אין להשתמש על בע"ח, מזונם או מי השתייה שלהם. • בזמן הטיפול אין לאכול, לשתות או לעשן. • לאחר גמר היישום, יש להתרחץ
יצרן: תפזול תעשיות כימיות בע"מ
אחסון: אחסן את התכשיר באריזתו המקורית, במחסן נעול המיועד לחומרי הדברה. הרחק מהישג ידם של ילדים, מזון ואנשים בלתי מוסמכים (לא מורשים).
מספר רישום של המשרד להגנת הסביבה: 591
כניסה מחדש לשטח שטופל: לאחר יבוש התכשיר ולפחות כעבור שעה.
הסבר: חדש! תרכיז רחיף להדברת טרמיטים
מינון:

הוראות שימוש למבנה בהקמה

המזיק  מינון  אופן השימוש

 

טרמיטים 0.035 %  ח.פ.

10 סמ"ק ל- 10

ליטר מים

טיפול חיצוני ביסודות הבנין ובתעלות: 3-6 ליטר למטר רץ כך שתיווצר שכבת הגנה רציפה. וודא שהתכשיר יגיע לחלק הפנימי של קירות היסודות. טפל לכל אורך תעלות הצנרת ו כבלי החשמל שנכנסים אל תוך הבנין.
ריצפה צפה: טפל בשטח שמתחת לריצוף ב- 5 ל' ל0.5-1 ממ"ר. השתמש במינון הגבוה לשטח נגוע או באזורים קריטיים כמו: לאורך קירות היסודות, מסביב לכניסות שירות ובקירות הפרדה פנימיים
ריצפה יצוקה: לאחר המילוי ולפני היציקה, טפל בשטח המרכזי ובאדמה בתערובת כמו בסעיף ריצפה צפה. במילוי חצץ, השתמש במינון הגבוה.

 

הוראות שימוש למבנה קיים

המזיק  מינון  אופן השימוש

 

טרמיטים 0.035 %  ח.פ.

10 סמ"ק ל- 10

ליטר מים

מחוץ לבית: לחפור תעלה בעומק 45 ס"מ ורוחב 15 ס"מ  לאורך הקירות החיצוניים אך לא מתחת ליסודות. לשפוך את התמיסה לחלק התחתון של התעלה עד לספיגה מלאה.לכסות באדמה שטופלה ולרסס שוב בתמיסה. הערה: אם אין אפשרות לחפור תעלה, צריך לקדוח חורים בבטון ולטפל כמו בריצפה יצוקה.

 

 

בתוך הבית

ריצפה יצוקה מרוצפת: לקדוח  בהיקף הפנימי של המבנה חורים ברווחים שבין המרצפות במרחק של 30 ס"מ בין אחד לשני . להזריק תמיסה מלאו החור. דאג להיווצרות של שכבה רציפה של תכשיר. אטום את החורים  עם מלט לאחר התייבשותו .

 

ריצפה יצוקה טרם הנחת רצפות

לאחר פיזור החול,רסס את הריצפה עם התמיסה במינון של 5 ל' ל0.5-1 ממ"ר

משקופים

לקדוח 2 חורים בקוטר של 9 מ"מ קרוב לריצפה או לחול. להחדיר את התמיסה עד נגירה (לפחות 1 ל' למשקוף). לסתום ברובה לאחר התיבשות

אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום