גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

קוטלי חרקים

אטלס

קוטל חרקים המיועד להדברת מגוון מזיקים בגידולים שונים. התכשיר משתייך לקבוצת הפיריתרואידים הסינתטיים. אטלס פועל כרעל מגע וכרעל קיבה, פעילותו באה לידי ביטוי בפגיעה במערכת העצבים של המזיק. לתכשיר אין פעילות סיסטמית.
עוד על המוצר

אינדיגו

קוטל אקריות וציקדות במטע נשירים ובהדרים

אינדגו הינו תכשיר מקבוצת החומצות הטטרנויות, הגורם לעיכוב סינטזת חומצות השומן באקריות. התכשיר קוטל את הביצים ואת כל דרגות הנימפה של אקריות הקורים (אקרית אירופית, וצהובה של הנשירים, אקרית אדומה מזרחית) ואקרית החלודה של ההדר. התכשיר פוגע גם ביכולתן של נקבות בוגרות להטיל ביצים, ובכך גורם לתמותתן. התכשיר אינו פוגע באקריות בוגרות ממין זכר. למניעת התבססות אקריות במטע ובפרדס יש לרסס את התכשיר רק בשלב של נגיעות נמוכה מאוד באקריות. ב נוסף, התכשיר אינדיגו מדביר את דרגות הנימפה של הציקדה הירוקה ובכך מונע
עוד על המוצר

אקזיט

להדברת זחלי עשים בירקות, מטעים, תירס ופרחים

התכשיר אקזיט הינו תכשיר המשלב 2 חומרים פעילים בעלי מנגנון פעולה שונה המשלימים זה את זה ומשפרים את יעילות ההדברה. החומר הפעיל Teflubenzuron הינו מג"ח (מעכב גדילת חרקים) מקבוצת הבנזואיל-אוריאה המונע סינתזת כיטין. כתוצאה מכך נפסק תהליך הנשל ונגרמת תמותת הזחלים בזמן ההתנשלות או מעט אחריה. החומר הפעיל Emamectin benzoate הינו תוצר טבעי של מיקרואורגניזם בקרקע . החומר הפעיל נספג ברקמות הצמח ונקלט ע"י הזחלים בעיקר דרך מערכת העיכול. פעולתו היא על מערכת העצבים של החרק, וכתוצאה מכך מאבד החרק את
עוד על המוצר

בוטרקס 550

בוטרקס 550 הינו קוטל אקריות מקבוצת תרכובות הבדיל האורגני. התכשיר פועל כרעל מגע והינו בעל תחום פעולה רחב ומשך פעילות ארוך הנובע מהעדר רגישות לפירוק בשמש ועמידות בפני שטיפה. בוטרקס 550 בטוח לשימוש בגידולים חקלאיים שונים. התכשיר אינו רעיל לדבורים ובררני לאויבים טבעיים.
עוד על המוצר

ביומקטין

תכשיר להדברת מגוון חרקים.

ביומקטין הינו תכשיר המיועד להדברת מגוון חרקים: מנהרנים, תריפסים, פסילת האגס ואקריות. ביומקטין מכיל אבמקטין כחומר פעיל, אבמקטין הינו תוצר טבעי של מיני מיקרואורגניזמים שוכני קרקע. התכשיר נקלט ברקמות הצמח ונע בהם בתנועה טרנסלמינרית. התכשיר פועל על המזיק, בעיקר דרך מערכת העיכול ובמגע. אם כי, רעילותו במגע יחסית נמוכה. מנגנון הפעולה של אבמקטין בהדברת חרקים ואקריות קשור בפגיעה במערכת העצבים של המזיק. מזיק שנחשף לתכשיר מאבד את כושר התנועה שלו תוך זמן קצר מחשיפה והתמותה מושגת תוך מספר ימים מהיישום.
עוד על המוצר

טרופר

טרופר הינו תכשיר סיסטמי, הפועל כמווסת גדילה של רימות זבובי מנהרות. טרופר המרוסס על עלוות הצמחים נקלט בגוף הרימות, מעכב את תהליך ההתנשלות ומונע את התגלמותן. ככל שהרימות צעירות, רגישותם לתכשיר גבוהה יותר. תוצאות הקטילה בשדה מתקבלות במשך כשבוע לפחות מיום הריסוס. התכשיר אינו קוטל זבובים בוגרים.
עוד על המוצר

טריגון

טריגון הינו קוטל חרקים מקבוצת מווסתי גדילת חרקים (מג"ח) הפועל כדמוי הורמון נעורים. התכשיר מדביר דרגות שונות של כנימת עש הטבק, כנימות רכות וכנימות ממוגנות.
עוד על המוצר

לגונה

שמן קיצי להדברת מזיקים בפרדס ובמטע.

לגונה הינו שמן לבן המיועד להדברת מזיקים בפרדס בשלב המוקדם של התפתחותם בעיקר דרגות צעירות של כנימות ממוגנות וכנימות רכות. השמן יוצר שכבה רציפה המכסה את המזיק וגורמת לחנק. התכשיר מיועד גם להסרת פייחת הנוצרת מפעילותם של מזיקים שונים. הסרת פייחת מתאפשרת לאחר הספגות השמן בפייחת הנמצאת על עלוות הפרי והתקלפותה. משקעים היורדים לאחר היישום משפרים את שטיפת הפייחת מעל גבי הפרי.
עוד על המוצר

מפיסטו

מפיסטו הינו תכשיר סיסטמי מקבוצת הכלורניקוטיניל המיועד להדברת מזיקים שונים במגוון גידולים.

מפיסטו הינו תכשיר סיסטמי מקבוצת הכלורניקוטיניל המיועד להדברת מזיקים שונים. התכשיר פועל כרע קיבה ומגע והוא בעל רעילות נמוכה יחסית לבעלי דם חם. התכשיר ממשפחת הנאוניקוטינואידים ופועל דרך מערכת העצבים.
עוד על המוצר

מפיסטו למריחה

תכשיר סיסטמי להדברת עש המנהרות של ההדר בטיפול בגזע

מפיסטו למריחה הינו תכשיר סיסטמי מקבוצת הניאוניקוטונואידים המיועד להדברת עש מנהרות ההדר במריחה על הגזע בנטיעות צעירות ובהחלפת זן בהדרים. התכשיר מכיל צבע לזיהוי מקום המריחה. התכשיר פועל כרעל קיבה ומגע. לתכשיר רעילות נמוכה יחסית לבעלי דם חם.
עוד על המוצר

נמטוקס

להדברת נמטודות העפצים ונמטודות חופשיות בגזר

עוד על המוצר

סולפקס

קוטל חרקים לקטילת אקרית החלודה בהדרים

התכשיר סולפקס משמש לקטילת הדרגות הנעות של אקרית החלודה של ההדר. יש להשתמש בתכשיר בהתאם לתוכנית ההדברה המומלצת על ידי משרד החקלאות והמדריכים המקצועיים.
עוד על המוצר

סיטרון

קוטל חרקים לשימוש בחיטה, גפן וכותנה.

סיטרון הינו קוטל חרקים מקבוצת הפירתרואידים הסינתטיים היציבים, בעל משך פעילות ארוך, הפועל בעיקר כרעל מגע, אך גם כרעל קיבה.
עוד על המוצר

סמבה

קוטל חרקים ואקריות במטע, גידולי שדה, ירקות ופרחים.

התכשיר פועל במגע ועל מערכת הנשימה.
עוד על המוצר

פלוטו

קוטל אקריות בירקות, תבלינים, פרחים ומטע

פלוטו הינו קוטל אקריות קורים המיועד להדברת אקריות בירקות, תבלינים, פרחים, בשדה הפתוח ובגידולים מכוסים. התכשיר מדביר גם אקרית צהובה ואקרית אירופית בעצים נשירים. התכשיר פלוטו, קוטל מגע, נקלט בגוף האקרית, פוגע במערכת העצבים ובכך גורם לתמותה מהירה של הדרגות הנעות. מכיוון שהחומר אינו סיסטמי יש להבטיח ריסוס מיטבי וכיסוי מלא של העלווה- אין לרסס בנפח תרסיס נמוך. על מנת להפחית את סיכויי התפתחות תנגודת יש לנקוט בגישה של ריסוסים חלופיים עם חומר פעיל שונה ובמרווחי ריסוס המומלצים. אין לרסס יותר מפעמיים
עוד על המוצר

פוליס

להדברת חרקים בפלפל, מלפפון ועגבניה

החומר הפעיל בתכשיר הוא קוטל חרקים הפועל בעיקר כרעל קיבה, אך גם כרעל מגע. התכשיר פוגע בתהליך הנשימה בחרקים, להבטחת יעילות ההדברה יש לרסס בנפח תרסיס המבטיח כיסוי מלא של הצמח. פוליס רעיל במגע ישיר לאויבים טבעיים כדוגמת צרעות טפיליות, אקריות טורפות ופשפשים טורפים.
עוד על המוצר

פניקס 250

קוטל חרקים ואקריות בפרחים ובירקות.

פניקס 250 הינו מהקבוצה הכימית תיו-אוריאה. התכשיר פועל דרך הקיבה ובמגע. התכשיר קוטל את דרגות הזחל והבוגר של כנימת עש הטבק, אקריות קורים, אקרית החלודה וכן אקרית עיוותים. מרססים את התכשיר על נוף הצמחים כך שיווצר כיסוי מלא של העלווה כמפורט בטבלה. לקבלת הדברה מיטבית יש ליישם את התכשיר עם מרסס המצוייד במערכת הדף אוויר. המנע מלרסס בשעות החמות של היום או כאשר הצמחים נמצאים בעקה.
עוד על המוצר

פניקס 500

קוטל חרקים בכותנה, חציל וכרוביים.

פניקס 500 הינו קוטל חרקים מהקבוצה הכימית תיו-אוריאה הפועל כרעל קיבה ומגע. ייעודו העיקרי הוא הדברת הדרגות השונות של כנימת עש הטבק. התכשיר קוטל ביעילות את דרגות הזחל והבוגר של הכנימה.
עוד על המוצר

פרפקט

קוטל חרקים ואקריות במגוון גידולים

התכשיר פרפקט הינו קוטל חרקים ואקריות המתאים למגוון גידולים. החומר הפעיל בתכשיר ‏Emamectin benzoate‏ הינו תוצר פעילות ביולוגית של מיקרואורגניזמים בקרקע. התכשיר ‏נספג ברקמות הצמח, כאשר שאריות החומר שלא נכנסו לרקמות מתפרקות תוך מספר שעות. ‏הח"פ מועבר מרקמות הצמח אל המזיק, בעיקר דרך מערכת העיכול ומביא לאובדן כושר ‏האכילה ותמותה תוך 5-2 ימים.‏
עוד על המוצר

צבר

להדברת זחלי עשים בירקות, תירס, כותנה פרחים, תבלינים ותפוח

התכשיר צבר הינו מג"ח (מעכב גדילת חרקים) מקבוצת הבנזואיל-פניל אוריאה. החומר הפעיל בתכשיר מונע סינתזת כיטין וע"י כך מפסיק את תהליך הנשל וגורם למותו של הזחל בזמן מעבר מדרגת התפתחות אחת לשנייה. צבר פוגע בדרגות התפתחות (ביצים - רק בשעות הראשונות לאחר הטלתן, זחלים - בכל הדרגות) ואינו פוגע בבוגרים. פעילות החומר מהירה יותר בטמפרטורות גבוהות מאשר בנמוכות. התכשיר הוא סלקטיבי ואינו פוגע בדבורים, בצרעות טפיליות ובאויבים טבעיים רבים אחרים (למעט בפוריות של חיפושיות טורפות).
עוד על המוצר

קודקוד

להדברת מזיקים מוצצים שונים

תכשיר סיסטמי מקבוצת כלורוניקוטינואידים להדברת מזיקים מוצצים שונים. פועל כרעל קיבה ומגע.
עוד על המוצר

קלימרה

להדברת מגוון מזיקים בירקות, מטעים, גפן ותבלינים ‏

קלימרה משמש כקוטל חרקים המכיל חומר פעיל סיסטמי מקבוצת הניאוניקוטינואידים הפועל כרעל ‏מגע ורעל קיבה.
עוד על המוצר

רומקטין

קוטל חרקים ואקריות

רומקטין הינו תכשיר המיועד להדברת מגוון חרקים: מנהרנים, תריפסים, פסילת האגס ואקריות. רומקטין מכיל אבמקטין כחומר פעיל, אבמקטין הינו תוצר טבעי של מיני מיקרואורגניזמים שוכני קרקע. התכשיר נקלט ברקמות הצמח ונע בהם בתנועה טרנסלמינרית. התכשיר פועל על המזיק, בעיקר דרך מערכת העיכול ובמגע. אם כי, רעילותו במגע יחסית נמוכה. מנגנון הפעולה של אבמקטין בהדברת חרקים ואקריות קשור בפגיעה במערכת העצבים של המזיק. מזיק שנחשף לתכשיר מאבד את כושר התנועה שלו תוך זמן קצר מחשיפה והתמותה מושגת תוך מספר ימים מהיישום.
עוד על המוצר

רו-סטופ 90

להדברת מגוון מזיקים בגידולי שדה ובירקות

התכשיר קוטל חרקים מקבוצת הקרבמטים. לתכשיר לחץ אדים גבוה המאפשר חדירתו לחלקי צמח פנימיים. התכשיר פועל כרעל מגע וכרעל קיבה. התכשיר יעיל בהדברת מגוון רחב של מזיקים בגידולי שדה ובירקות. לתכשיר פעילות מהירה ופירוק מהיר לתוצרים בלתי רעילים.
עוד על המוצר

שונית

להדברת מזיקים בגידולים שונים

שונית הוא מווסת גדילה של חרקים (מג"ח) המיועד להדברת מזיקים בגידולים שונים. התכשיר מונע את ייצור הכיטין בגוף החרק וכתוצאה מכך נפסק תהליך הנשל ונגרמת תמותת הזחלים בזמן ההתנשלות או מעט אחריה. התכשיר פועל לעתים גם כקוטל ביצים.
עוד על המוצר
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום