גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

אקזיט

להדברת זחלי עשים בירקות, מטעים, תירס ופרחים

תוארית:תרכיז רחיף ׁׁ(SC)
תאור:התכשיר אקזיט הינו תכשיר המשלב 2 חומרים פעילים בעלי מנגנון פעולה שונה המשלימים זה את זה ומשפרים את יעילות ההדברה. החומר הפעיל Teflubenzuron הינו מג"ח (מעכב גדילת חרקים) מקבוצת הבנזואיל-אוריאה המונע סינתזת כיטין. כתוצאה מכך נפסק תהליך הנשל ונגרמת תמותת הזחלים בזמן ההתנשלות או מעט אחריה. החומר הפעיל Emamectin benzoate הינו תוצר טבעי של מיקרואורגניזם בקרקע . החומר הפעיל נספג ברקמות הצמח ונקלט ע"י הזחלים בעיקר דרך מערכת העיכול. פעולתו היא על מערכת העצבים של החרק, וכתוצאה מכך מאבד החרק את
שילובים: בהעדר מידע, אין לשלב עם תכשיר אחרים
אזהרות: התכשיר מסוכן בבליעה
סכנות לסביבה: רעיל לדגים וליצורים החיים במים ועלול לגרום להשפעות שליליות ארוכות טווח לסביבה המימית. אין לזהם מקורות מים ובריכות דגים ע"י ריסוס או רחף. התכשיר רעיל לדבורים. אין לרסס בשעות בהן הדבורים פעילות. יש לרסס את התכשיר רק בשעות שתאפשרנה התייבשות טיפות התרסיס לפני התחלת פעילות הדבורים, בשעות הבוקר המוקדמות או בלילה. התכשיר רעיל לציפורים.
אמצעי זהירות: בזמן העבודה עם התכשיר (הכנת התרסיס ויישומו) יש ללבוש בגדי עבודה ארוכים,עליהם סרבל עמיד לחדירת כימיקלים. נעלי עבודה סגורות, כפפות PVC לפי תקן EN 374/3, משקפי מגן (EN 166) ומסיכת חצי פנים (EN 140) עם מסנן משולב (EN 14387 מסוג ABEK-1 P3) וכן לחבוש כיסוי ראש להגנה על השיער. הימנע משהייה בענן התרסיס. אין לאכול, לשתות או לעשן בזמן העבודה עם התכשיר.המנע מלשאוף את התרסיס או להיכנס לענן התרסיס בזמן הריסוס.
יצרן: תפזול תעשיות כימיות בע"מ
אחסון: אחסן את התכשיר באריזתו המקורית במקום נעול, מוצל ומאוורר המיועד לאחסון חומרי הדברה. לאחר השימוש סגור היטב את אריזת התכשיר ושמור במקום מוגן, הרחק ממזון ומספוא ומהישג ידם של ילדים ואנשים בלתי מוסמכים.
דרגת הרעילות: מסוכן לבריאות (III)
אריזה: 5 ליטר
מספר או"ם: 3082
מספר רישום הגנת הצומח: 2017/ה.צ/4420
כניסה מחדש לשטח שטופל: לאחר 24 שעות. בבתי צמיחה ומנהרות עבירות יש לאוורר בשיטות המקובלות לפחות עוד 12 שעות.
מינון:

 

אופן היישום:

 

הגידול

המזיק

 

מינון

סמ"ק/דונם

 

ריכוז

( אחוז מנפח )

 

ימי המתנה

כרוב,כרובית

 

עש הכרוב,

עש לב הכרוב,

פרודניה

50

--

14

עגבנייה

פרודניה, לפיגמה, הליוטיס

50

--

14

ורד

פרודניה, הליוטיס

75

0.075%

--

 

 

אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום